Резултати от Държавното по колоездене на писта, юноши младша възраст

През уикенда на колодрума в София се проведе Държавния личен и отборен шампионат по колоездене на писта. Надпреварата бе доминирана от отборите на КК Несебър и ДРАГ, които заеха и първите две места в отборното класиране.

Вижте класирането във всички дисциплини, както и снимки от състезанието:

БЪЛГАРСКИ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ

Държавен Личен и Отборен Шампионат на ПИСТА

гр.София

23-24.07.2016г.

Юноши Младша Възраст

Протокол N 1

2000м Индивидуално преследване

Място

Съст.№

Име

Отбор

време

точки отборно

Точки Омниум

Точки Долчини & Драг

1

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

2,36,88

25

40

25

2

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

2,40,82

21

38

21

3

12

Георги Петков *

КК Несебър

2,42,12

19

36

19

4

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

2,42,99

17

34

17

5

11

Митко Тодоров

КК Несебър

2,43,04

16

16

6

175

Георги Николов *

ДРАГ

2,43,35

15

32

15

7

80

Иван Христов *

КК Свиленград-1924

2,44,14

30

14

8

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

2,44,35

14

28

13

9

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

2,45,25

13

26

12

10

8

Тодор Балабанов

КК Несебър

2,50,60

12

11

11

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

2,51,65

11

24

10

12

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

2,53,50

10

22

9

13

25

Йордан Янакиев *

СКК Печенеги – Пз.

2,55,97

20

8

14

7

Радослав Тодоров

КК Несебър

2,57,24

9

7

15

81

Георги Стоянов *

КК Свиленград-1924

3,02,66

18

6

16

2

Николай Дянков *

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

3,03,06

16

5

17

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

3,03,57

8

14

4

18

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

3,04,37

7

12

3

19

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

3,07,08

6

10

2

20

59

Дилян Дянков *

КК „Черноморец“ Бс.

3,08,61

5

8

1

21

45

Димитър Димитров

КК Добрич-1905

3,08,69

4

Отборно класиране за дисциплината

1

КК Несебър

60

2

ДРАГ

46

3

КК Добрич-1905

35

4

КК „Черноморец“ Бс.

27

 

Скрач

ср.скорост

42,15 км/ч

Място

Съст.

Име

Отбор

точки отборно

Точки Омниум

Точки Долчини & Драг

1

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

25

40

25

2

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

21

38

21

3

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

19

36

19

4

175

Георги Николов *

ДРАГ

17

34

17

5

80

Иван Христов *

КК Свиленград-1924

32

16

6

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

16

30

15

7

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

15

28

14

8

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

14

26

13

9

25

Йордан Янакиев *

СКК Печенеги – Пз.

24

12

10

8

Тодор Балабанов

КК Несебър

13

11

11

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

12

22

10

12

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

11

20

9

13

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

10

18

8

14

2

Николай Дянков *

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

16

7

15

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

9

14

6

16

12

Георги Петков *

КК Несебър

8

12

5

17

81

Георги Стоянов *

КК Свиленград-1924

10

4

59

Дилян Дянков *

КК „Черноморец“ Бс.

DNF

-40

Отборно класиране за дисциплината

1

ДРАГ

54

2

КК Несебър

52

3

КК Добрич-1905

34

4

КК „Черноморец“ Бс.

33

Временно отборно класиране

1

КК Несебър

112

2

ДРАГ

100

3

КК Добрич-1905

69

4

КК „Черноморец“ Бс.

60

 

500м от място

Съст.№

Име

Отбор

време

точки отборно

Точки Омниум

Точки Долчини & Драг

1

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

36,88

25

40

25

2

12

Георги Петков *

КК Несебър

38,67

21

38

21

3

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

38,90

19

36

19

4

11

Митко Тодоров

КК Несебър

38,96

17

17

5

175

Георги Николов *

ДРАГ

39,09

16

34

16

6

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

39,16

15

32

15

7

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

39,25

14

30

14

8

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

39,61

13

28

13

9

7

Радослав Тодоров

КК Несебър

39,71

12

12

10

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

39,92

11

26

11

11

8

Тодор Балабанов

КК Несебър

40,26

10

10

12

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

40,50

9

24

9

13

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

41,32

8

22

8

14

45

Димитър Димитров

КК Добрич-1905

41,73

7

7

15

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

42,09

6

20

6

16

25

Йордан Янакиев *

СКК Печенеги – Пз.

42,69

18

5

17

59

Дилян Дянков *

КК „Черноморец“ Бс.

42,69

5

16

4

18

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

42,99

4

14

3

19

2

Николай Дянков *

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

43,55

12

2

#N/A

#N/A

Отборно класиране за дисциплината

1

КК Несебър

63

2

КК Добрич-1905

40

3

ДРАГ

35

4

КК „Черноморец“ Бс.

28

Временно отборно класиране

1

КК Несебър

175

2

ДРАГ

135

3

КК Добрич-1905

109

4

КК „Черноморец“ Бс.

88

 

3000м Отборно преследване

Съст.

Име

Отбор

време

точки

Точки Долчини & Драг

1

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

3,55,43

100

25

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

25

175

Георги Николов *

ДРАГ

25

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

25

2

8

Тодор Балабанов

КК Несебър

3,57,83

84

21

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

21

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

21

12

Георги Петков *

КК Несебър

21

3

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

4,12,33

76

19

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

19

45

Димитър Димитров

КК Добрич-1905

19

4

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

4,15,32

68

17

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

17

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

17

Временно отборно класиране

1

КК Несебър

259

2

ДРАГ

235

3

КК Добрич-1905

185

4

КК „Черноморец“ Бс.

156

 

Италианско преследване

Място

Съст.Н

Име

Отбор

време

точки

Точки Долчини & Драг

1

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

1,15,56

75

25

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

25

45

Димитър Димитров

КК Добрич-1905

25

2

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

1,15,98

63

21

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

21

175

Георги Николов *

ДРАГ

21

3

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

1,18,47

57

19

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

19

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

19

4

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

1,12,88

51

17

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

Декласиран

17

12

Георги Петков *

КК Несебър

17

Отборът на КК Несебър се декласира съгласно чл.3.2.153 от Регламента на ЮСИ

Временно отборно класиране

1

КК Несебър

310

2

ДРАГ

298

3

КК Добрич-1905

260

4

КК „Черноморец“ Бс.

213

 

Бързина

Съст.

Име

Отбор

Време

точки

Точки Долчини & Драг

1

12

Георги Петков *

КК Несебър

25

25

2

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

21

21

3

11

Митко Тодоров

КК Несебър

19

19

4

8

Тодор Балабанов

КК Несебър

17

17

5

175

Георги Николов *

ДРАГ

16

16

6

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

15

15

7

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

14

14

8

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

13

13

9

7

Радослав Тодоров

КК Несебър

13,25

12

12

10

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

13,26

11

11

11

80

Иван Христов *

КК Свиленград-1924

13,33

10

10

12

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

13,43

9

9

13

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

13,53

8

8

14

81

Георги Стоянов *

КК Свиленград-1924

13,53

7

15

25

Йордан Янакиев *

СКК Печенеги – Пз.

13,91

6

16

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

13,99

7

5

17

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

14,46

6

4

18

45

Димитър Димитров

КК Добрич-1905

14,47

5

3

19

2

Николай Дянков *

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

14,71

2

20

59

Дилян Дянков *

КК „Черноморец“ Бс.

16,19

4

1

21

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

16,28

3

Отборно класиране за дисциплината

1

КК Несебър

65

2

ДРАГ

32

3

КК Добрич-1905

29

4

КК „Черноморец“ Бс.

29

Временно отборно класиране

1

КК Несебър

375

2

ДРАГ

330

3

КК Добрич-1905

289

4

КК „Черноморец“ Бс.

242

 

Издръжка по точки

Съст.

Име

Отбор

точки

точки отборно

Точки Долчини & Драг

1

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

31

25

25

2

175

Георги Николов *

ДРАГ

13

21

21

3

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

13

19

19

4

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

10

17

17

5

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

10

16

16

6

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

6

15

15

7

12

Георги Петков *

КК Несебър

3

14

14

8

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

2

13

13

9

8

Тодор Балабанов

КК Несебър

12

12

10

25

Йордан Янакиев *

СКК Печенеги – Пз.

-20

11

11

2

Николай Дянков *

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

-35

10

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

DNF

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

DNF

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

DNF

59

Дилян Дянков *

КК „Черноморец“ Бс.

DNF

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

DNF

Отборно класиране за дисциплината

1

ДРАГ

55

2

КК Несебър

51

3

КК Добрич-1905

33

4

КК „Черноморец“ Бс.

13

Временно отборно класиране

1

КК Несебър

426

2

ДРАГ

385

3

КК Добрич-1905

322

4

КК „Черноморец“ Бс.

255

 

Омниум

Съст.

Име

Отбор

точки

точки отборно

Точки Долчини & Драг

1

10

Даниел Иванов *

КК Несебър

191

50

25

2

175

Георги Николов *

ДРАГ

145

42

21

3

109

Венцислав Венков *

ДРАГ

139

38

19

4

44

Янис Маринов *

КК Добрич-1905

138

34

17

5

43

Цветомир Бончев *

КК Добрич-1905

138

32

16

6

12

Георги Петков *

КК Несебър

127

30

15

7

55

Иво Тофтев *

КК „Черноморец“ Бс.

106

28

14

8

174

Валентин Филипов *

ДРАГ

96

26

13

9

25

Йордан Янакиев *

СКК Печенеги – Пз.

60

12

10

2

Николай Дянков *

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

21

11

11

176

Филип Катарджиев *

ДРАГ

8

24

10

12

59

Дилян Дянков *

КК „Черноморец“ Бс.

-46

22

9

9

Стивън Камбуров *

КК Несебър

DNF

56

Радостин Райков *

КК „Черноморец“ Бс.

DNF

58

Теодор Тодоров *

КК „Черноморец“ Бс.

DNF

80

Иван Христов *

КК Свиленград-1924

DNF

81

Георги Стоянов *

КК Свиленград-1924

DNF

Отборно класиране за дисциплината

1

ДРАГ

106

2

КК Несебър

80

3

КК Добрич-1905

66

4

КК „Черноморец“ Бс.

50

Крайно отборно класиране

1

КК Несебър

506

2

ДРАГ

491

3

КК Добрич-1905

388

4

КК „Черноморец“ Бс.

305

Снимки от състезанието:

Velocafe.bg
Повече в Съвети
30 причини да караме велосипед – част 3

Независимо дали става дума за подобряване на формата Ви, здравето или баланса по банковата Ви сметка, или като екологичен избор,...

Затвори