Резултати от BlagoEnduro 2015

На 18-ти и 19-ти октомври, в гр. Благоевград се поведе последният кръг от Българските ендуро серии за 2015 г., с рекорден брой от 90 състезатели. Състезанието протече в четири етапа, а състезателите бяха разделени в категориите юноши /15-17 г./, мъже /18 – 30 г./, „Мастър“ – над 30 г., „Мастър“ – над 40 г., и жени. Организатор на събитието бяха клуба по планинско колоездене „Ендуро Уориърс“, Спортен магазин LFF и Bike Ventures LTD. Снимки от състезанието може да видите тук!

В най-многобройната категория мъже (18-30) победител стана Иван Колев oт отбора на Ram Bikes, с общо време от четирите етапа 19.35.19. Втори и трети останаха съответно Добромир Добрев (Enduro Warriors) и Боби Крумов (Ram Bikes).

Blago_enduro25

При „Мастърс“ (над 30г) Андрей Балевски (All Mountain) заслужи първото място, следван от Антон Настев (Ram Bikes) и Бойко Танчев (Мамут).

Blago_enduro23

В категорията „Мастърс“ (над 40г) най-добре се представи Петър Тачев (Крива спица), а след него на стълбичката се качиха Steve Cowell и Николай Панайотов (Dimisport).

Blago_enduro22

При юношите първото място заслужи Валентин Иванов (LFF), а при дамите Магдалена Русанова (Life Cycle).