Велошествие за бургаския финал на „До работа с колело“

Вчера ви разказахме как протече тазгодишното издание на кампанията „До работа с колело“ на сдружение „Велоеволюция“. В статията можете да видите и класирането в отделните категории в предизвилателството за каране на колело до работа .

10945271_10205028891814211_7390577010255441502_n

Успешното класиране на бургаските участници ще бъде отбелязано с велосипедно шествие в Бургас на 06.06. -събота от 10:00 ч.. Събирането на велосипедистите е от 9.45 ч. пред „Община Бургас“. Стартът е в 10:00 часа пред Общината по маршрут: Община Бургас – бул. Христо Ботев – Трапезица – бул. Струга – бул. Стефан Стамболов до кръговото на х-л Мираж- бул. Стефан Стамболов – бул. Демокрация – ул. Адам Мицкевич – финал пред Пантеона. Организаторите от „Клуба на любителите колоездачи в Бургас“ ще връчат отличията от кампанията „До работа с колело“ на бургаските победители.